2013 World Champion
Jordan Burroughs

2013 Bronze Medalist
Alyssa Lampe

2013 Bronze Medalist
Elena Pirozhkova

2013 Bronze Medalist
Adeline Gray

Past World & Olympic Medalists

Olympic Gold Medalists
Charles Ackerly 1920 (Antwerp, Belgium) FS 132 lbs.
Kurt Angle 1996 (Atlanta, Ga.) FS 220 lbs.
Ed Banach 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 198 lbs.
Lou Banach 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 220 lbs.
Bruce Baumgartner 1984 (Los Angeles, Ca.) FS HWT
Bruce Baumgartner 1992 (Barcelona, Spain) FS HWT
Doug Blubaugh 1960 (Rome, Italy) FS 161 lbs.
Ben Bradshaw 1904 (St. Louis, Mo.) FS 135 lbs.
Glen Brand 1948 (London, England) FS 174 lbs.
Tom Brands 1996 (Atlanta, Ga.) FS 136.5 lbs.
Jordan Burroughs 2012 (London, England) FS 163 lbs.
Henry Cejudo 2008 (Beijing, China) FS 121 lbs
Kendall Cross 1996 (Atlanta, Ga.) FS 125.5 lbs.
Robert Curry 1904 (St. Louis, Mo.) FS 105 lbs.
George Dole 1908 (London, England) FS 132.5 lbs.
Charles Erikson 1904 (St. Louis, Mo.) FS 158 lbs.
Dan Gable 1972 (Munich, Germany) FS 149.5 lbs.
Bernhulf Hansen 1904 (St. Louis, Mo.) FS HWT
Kevin Jackson 1992 (Barcelona, Spain) FS 180.5 lbs.
Frank Lewis 1936 (Berlin, Germany) FS 158.5 lbs.
Randy Lewis 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 136.5 lbs.
Terry McCann 1960 (Rome, Italy) FS 125.5 lbs.
George Mehnert 1904 (St. Louis, Mo.) FS 115 lbs.
George Mehnert 1908 (London, England) FS 119 lbs.
Peter Mehringer 1932 (Los Angeles, Ca.) FS 192 lbs.
Kenny Monday 1988 (Seoul, South Korea) FS 163 lbs.
Alllie Morrison 1928 (Amsterdam, Holland) FS 134 lbs.
Isidor Niflot 1904 (St. Louis, Mo.) FS 125 lbs.
Robert Pearce 1932 (Los Angeles, Ca.) FS 123 lbs.
Ben Peterson 1972 (Munich, Germany) FS 198 lbs.
John Peterson 1976 (Montreal, Canada) FS 180.5 lbs.
Robin Reed 1924 (Paris, France) FS 134 lbs.
Otto Roehm 1904 (St. Louis, Mo.) FS 145 lbs.
Cael Sanderson 2004 (Athens, Greece) FS 185 lbs.
Dave Schultz 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 163 lbs.
Mark Schultz 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 180.5 lbs.
Brandon Slay 2000 (Sydney, Australia) FS 167.5 lbs.
William Smith 1952 (Helsinki, Finland) FS 160.5 lbs.
John Smith 1988 (Seoul, South Korea) FS 136.5 lbs.
John Smith 1992 (Barcelona, Spain) FS 136.5 lbs.
John Spellman 1924 (Paris, France) FS 191.5 lbs.
Harry Steele 1924 (Paris, France) FS HWT
Jack Van Bebber 1932 (Los Angeles, Ca.) FS 158.5 lbs.
Jake Varner 2012 (London, England) FS 211.5 lbs.
Russell Vis 1924 (Paris, France) FS 145 lbs.
Bobby Weaver 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 105.5 lbs.
Wayne Wells 1972 (Munich, Germany) FS 163 lbs.
Shelby Wilson 1960 (Rome, Italy) FS 147.5 lbs.
Henry Wittenburg 1948 (London, England) FS 191.5 lbs.
Jeff Blatnick 1984 (Los Angeles, Ca.) GR HWT
Steve Fraser 1984 (Los Angeles, Ca.) GR 198 lbs.
Rulon Gardner 2000 (Sydney, Australia) GR HWT
Olympic Silver Medalists
Stephen Abas 2004 (Athens, Greece) FS 121 lbs.
Lloyd Appleton 1928 (Amsterdam, Holland) FS 158.5 lbs.
Gustav Bauer 1904 (St. Louis, Mo.) FS 115 lbs.
Bruce Baumgartner 1988 (Seoul, South Korea) FS HWT
William Beckman 1904 (St. Louis, Mo.) FS 158 lbs.
Don Behm 1968 (Mexico City, Mexico) FS 125.5 lbs.
Barry Davis 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 125.5 lbs.
Jay Evans 1952 (Helsinki, Finland) FS 147.5 lbs.
A. Ross Flood 1936 (Berlin, Germany) FS 123.5 lbs.
Samuel Gerson 1920 (Antwerp, Belgium) FS 132 lbs.
John Hein 1904 (St. Louis, Mo.) FS 105 lbs.
Russ Hellickson 1976 (Montreal, Canada) FS 220 lbs.
Sammie Henson 2000 (Sydney, Australia) FS 119 lbs.
Dan Hodge 1956 (Melbourne, Australia) FS 174 lbs.
Zeke Jones 1992 (Barcelona, Spain) FS 114.5 lbs.
Lloyd Keaser 1976 (Montreal, Canada) FS 149.5 lbs.
Jamill Kelly 2004 (Athens, Greece) FS 145.5 lbs.
Frank Kungler 1904 (St. Louis, Mo.) FS 158.5 lbs.
Gerald Leeman 1948 (London, England) FS 125.5 lbs.
Theodore McLeer 1904 (St. Louis, Mo.) FS 135 lbs.
Francis Millard 1936 (Berlin, Germany) FS 134.5 lbs.
Kenny Monday 1992 (Barcelona, Spain) FS 163 lbs.
Edgar Nemir 1932 (Los Angeles, Ca.) FS 134.5 lbs.
Chester Newton 1924 (Paris, France) FS 134 lbs.
Nathanial Pendleton 1920 (Antwerp, Belgium) FS HWT
John Peterson 1972 (Munich, Germany) FS 180.5 lbs.
Ben Peterson 1976 (Montreal, Canada) FS 198 lbs.
Andy Rein 1984 (Los Angeles, Ca.) FS 149.5 lbs.
John Riley 1932 (Los Angeles, Ca.) FS HWT
Rick Sanders 1968 (Mexico City, Mexico) FS 114.5 lbs.
Rick Sanders 1972 (Munich, Germany) FS 125.5 lbs.
Townsend Saunders 1996 (Atlanta, Ga.) FS 149.5 lbs.
Rudolph Tessing 1904 (St. Louis, Mo.) FS 145 lbs.
Richard Voliva 1936 (Berlin, Germany) FS 174 lbs.
August Wester 1904 (St. Louis, Mo.) FS 125 lbs.
Henry Wittenburg 1952 (Helsinki, Finland) FS 191.5 lbs.
Matt Ghaffari 1996 (Atlanta, Ga.) GR 286 lbs.
Greg Gibson 1984 (Los Angeles, Ca.) GR 220 lbs.
Dennis Hall 1996 (Atlanta, Ga.) GR 125.5 lbs.
Dennis Koslowski 1992 (Barcelona, Spain) GR 220 lbs.
Matt Lindland 2000 (Sydney, Australia) GR 167.5 lbs.
Brandon Paulson 1996 (Atlanta, Ga.) GR 114.5 lbs.
Sara McMann 2004 (Athens, Greece) WF 158.5 lbs.
Olympic Bronze Medalists
Bruce Baumgartner 1996 (Atlanta, Ga.) FS HWT
Peter Blair 1956 (Melbourne, Australia) FS 192 lbs.
Daniel Brand 1964 (Tokyo, Japan) FS 192 lbs.
Terry Brands 2000 (Sydney, Australia) FS 127.75 lbs.
Chris Campbell 1992 (Barcelona, Spain) FS 198 lbs.
Nate Carr 1988 (Seoul, South Korea) FS 149.5 lbs.
Charles Clapper 1904 (St. Louis, Mo.) FS 135 lbs.
Gene Davis 1976 (Montreal, Canada) FS 136.5 lbs.
Stan Dziedzic 1976 (Montreal, Canada) FS 163 lbs.
Josiah Henson 1952 (Helsinki, Finland) FS 136.5 lbs.
Bryan Hines 1924 (Paris, France) FS 123 lbs.
Charles Johnson 1920 (Antwerp, Belgium) FS 165.5 lbs.
Walter Mauer 1920 (Antwerp, Belgium) FS 176 lbs.
Lincoln McIlravy 2000 (Sydney, Australia) FS 152 lbs.
Leland Merrill 1948 (London, England) FS 160.5 lbs.
Fred Meyer 1920 (Antwerp, Belgium) FS HWT
William Nelson 1904 (St. Louis, Mo.) FS 115 lbs.
Bill Scherr 1988 (Seoul, South Korea) FS 220 lbs.
Coleman Scott 2012 (London, England) FS 132 lbs.
ZB Strebler 1904 (St. Louis, Mo.) FS 125 lbs.
Chris Taylor 1972 (Munich, Germany) FS HWT
Gustav Thiefenthaler 1904 (St. Louis, Mo.) FS 105 lbs.
Fred Warmbold 1904 (St. Louis, Mo.) FS 158.5 lbs.
Jerry Weinholz 1904 (St. Louis, Mo.) FS 158 lbs.
Albert Zirkel 1904 (St. Louis, Mo.) FS 145 lbs.
Rulon Gardner 2004 (Athens, Greece) GR HWT
Dennis Koslowski 1988 (Seoul, South Korea) GR 220 lbs.
Garrett Lowney 2000 (Sydney, Australia) GR 213.75 lbs.
Jim Martinez 1984 (Los Angeles, Ca.) GR 149.5 lbs.
Rodney Smith 1992 (Barcelona, Spain) GR 149.5 lbs.
Adam Wheeler 2008 (Beijing, China) GR 211.5 lbs
Clarissa Chun 2012 (London, England) WF 105.5 lbs.
Randi Miller 2008 (Beijing, China) WF 138.75 lbs
Patricia Miranda 2004 (Athens, Greece) WF 105.5 lbs.
World Gold Medalists
Kurt Angle 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 220
Bruce Baumgartner 1986 (Budapest, Hungary) FS 286
Bruce Baumgartner 1993 (Toronto, Canada) FS 286
Bruce Baumgartner 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 286
Terry Brands 1993 (Toronto, Canada) FS 125.5
Tom Brands 1993 (Toronto, Canada) FS 136.5
Terry Brands 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 125.5
Jordan Burroughs 2011 (Istanbul, Turkey) FS 163 lbs
Chris Campbell 1981 (Skoplje, Yugoslavia) FS 180.5
Melvin Douglas 1993 (Toronto, Canada) FS 198
Stan Dziedzic 1977 (Lausanne, Switzerland) FS 163
Fred Fozzard 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 180.5
Dan Gable 1971 (Sofia, Bulgaria) FS 149.5
Les Gutches 1997 (Krasnoyarsk, Russia) FS 187.25
Sammie Henson 1998 (Tehran, Iran) FS 119
Kevin Jackson 1991 (Varna, Bulgaria) FS 180.5
Kevin Jackson 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 180.5
Zeke Jones 1991 (Varna, Bulgaria) FS 114.5
Lloyd Keaser 1973 (Tehran, Iran) FS 149.5
Leroy Kemp 1978 (Mexico City, Mexico) FS 163
Leroy Kemp 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 163
Leroy Kemp 1982 (Edmonton, Canada) FS 163
Kenny Monday 1989 (Martigny, Switzerland) FS 163
Stephen Neal 1999 (Ankara, Turkey) FS 286
Rick Sanders 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 114.5
Bill Scherr 1985 (Budapest, Hungary) FS 198
Dave Schultz 1983 (Kiev, Soviet Union) FS 163
Mark Schultz 1985 (Budapest, Hungary) FS 180.5
Mark Schultz 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 180.5
John Smith 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 136.5
John Smith 1989 (Martigny, Switzerland) FS 136.5
John Smith 1990 (Tokyo, Japan) FS 136.5
John Smith 1991 (Varna, Bulgaria) FS 136.5
Wayne Wells 1970 (Edmonton, Canada) FS 163
Bill Zadick 2006 (Guangzhou, China) FS 145.5
Dremiel Byers 2002 (Moscow, Russia) GR 264.5
Rulon Gardner 2001 (Patras, Greece) GR 286
Dennis Hall 1995 (Prague, Czech Republic) GR 125.5
Mike Houck 1985 (Kobaltn, Norway) GR 198
Joe Warren 2006 (Guangzhou, China) GR 132
Sandra Bacher 1999 (Boden, Sweden) WF 149.75
Kristie Davis 2000 (Sofia, Bulgaria) WF 149.75
Kristie Davis 2003 (New York, NY, USA) WF 147.5
Patricia Saunders 1992 (Villeurbanne, France) WF 110
Patricia Saunders 1996 (Sofia, Bulgaria) WF 103.5
Patricia Saunders 1998 (Poznan, Poland) WF 101.25
Patricia Saunders 1999 (Boden, Sweden) WF 101.25
Iris Smith 2005 (Budapest, Hungary) WF 158.75
World Silver Medalists
Royce Alger 1990 (Tokyo, Japan) FS 180.5
Bruce Baumgartner 1989 (Martigny, Switzerland) FS 286
Bruce Baumgartner 1990 (Tokyo, Japan) FS 286
Bruce Baumgartner 1994 (Istanbul, Turkey) FS 286
Don Behm 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 125.5
Don Behm 1971 (Sofia, Bulgaria) FS 125.5
Chris Campbell 1990 (Tokyo, Japan) FS 198
Mark Coleman 1991 (Varna, Bulgaria) FS 220
Kevin Darkus 1985 (Budapest, Hungary) FS 125.5
Barry Davis 1986 (Budapest, Hungary) FS 125.5
Barry Davis 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 125.5
Bobby Douglas 1966 (Toledo, Ohio, USA) FS 138.5
Melvin Douglas 1989 (Martigny, Switzerland) FS 180.5
Brandon Eggum 2001 (Sofia, Bulgaria) FS 187.25
Greg Gibson 1981 (Skoplje, Yugoslavia) FS 220
Greg Gibson 1983 (Kiev, Soviet Union) FS 220
James Haines 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 114.5
Bill Harlow 1970 (Edmonton, Canada) FS 198
Russ Hellickson 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 220
Jake Herbert 2009 (Herning, Denmark) FS 185 lbs
Jim Humphrey 1977 (Lausanne, Switzerland) FS 136.5
Cary Kolat 1997 (Krasnoyarsk, Russia) FS 138.75
Larry Kristoff 1966 (Toledo, Ohio, USA) FS Hwt
Larry Kristoff 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 220
Larry Kristoff 1970 (Edmonton, Canada) FS 220
Kerry McCoy 2003 (New York, NY, USA) FS 264.5
Joe McFarland 1986 (Budapest, Hungary) FS 136.5
Lincoln McIlravy 1999 (Ankara, Turkey) FS 152
Andre Metzger 1986 (Budapest, Hungary) FS 149.5
Kenny Monday 1991 (Varna, Bulgaria) FS 163
Brad Penrith 1991 (Varna, Bulgaria) FS 125.5
John Peterson 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 180.5
Rick Sanders 1967 (New Delhi, India) FS 114.5
Cael Sanderson 2003 (New York, NY, USA) FS 185
Bill Scherr 1986 (Budapest, Hungary) FS 220
Jim Scherr 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 198
Jim Scherr 1989 (Martigny, Switzerland) FS 198
Bill Scherr 1989 (Martigny, Switzerland) FS 220
Dave Schultz 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 163
Dave Schultz 1993 (Toronto, Canada) FS 163
Lee Roy Smith 1983 (Kiev, Soviet Union) FS 136.5
Bobby Weaver 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 105.5
Wayne Wells 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 163
Mike Zadick 2006 (Guangzhou, China) FS 132
Dremiel Byers 2009 (Herning, Denmark) GR 264.5 lbs
Michial Foy 1989 (Martigny, Switzerland) GR 198
Matt Ghaffari 1991 (Varna, Bulgaria) GR 286
Matt Ghaffari 1998 (Gavle, Sweden) GR 286
David Hazewinkel 1970 (Edmonton, Canada) GR 125.5
Dennis Koslowski 1987 (Clermont-Ferrand, France) GR 220
Abdurrahim Kuzu 1979 (San Diego, Calif., USA) GR 136.5
Matt Lindland 2001 (Patras, Greece) GR 187.25
Brandon Paulson 2001 (Patras, Greece) GR 119
Shawn Sheldon 1991 (Varna, Bulgaria) GR 114.5
Brad Vering 2007 (Baku, Azerbaijan) GR 185
Sandra Bacher 1997 (Clermont-Ferrand, France) WF 149.75
Jackie Berube 1996 (Sofia, Bulgaria) WF 125.5
Kristie Davis 1996 (Sofia, Bulgaria) WF 165
Kristie Davis 1997 (Clermont-Ferrand, France) WF 165.25
Kristie Davis 1998 (Poznan, Poland) WF 165.25
Kristie Davis 1999 (Boden, Sweden) WF 165.25
Kristie Davis 2007 (Baku, Azerbaijan) WF 158.75
Asia DeWeese 1989 (Martigny, Switzerland) WF 110
Tina George 2002 (Halkidam Greece) WF 121
Tina George 2003 (New York, NY, USA) WF 121
Afsoon Johnston 1990 (Lulea, Sweden) WF 103.5
Leia Kawaii 1989 (Martigny, Switzerland) WF 154
Margaret LeGates 1994 (Sofia, Bulgaria) WF 103.5
Sara McMann 2003 (New York, NY, USA) WF 138.75
Patricia Miranda 2000 (Sofia, Bulgaria) WF 112.25
Patricia Miranda 2003 (New York, NY, USA) WF 105.5
Toccara Montgomery 2001 (Sofia, Bulgaria) WF 149.75
Toccara Montgomery 2003 (New York, NY, USA) WF 158.5
Stephanie Murata 2001 (Sofia, Bulgaria) WF 112.25
Patricia Saunders 1993 (Stavern, Norway) WF 103.5
Shannon Williams 1991 (Tokyo, Japan) WF 110
Shannon Williams 1993 (Stavern, Norway) WF 110
Shannon Williams 1994 (Sofia, Bulgaria) WF 116.5
Shannon Williams 1997 (Clermont-Ferrand, France) WF 112.25
Marie Ziegler (Prado) 1990 (Lulea, Sweden) WF 97
Marie Ziegler (Prado) 1991 (Tokyo, Japan) WF 97
World Bronze Medalists
Bruce Baumgartner 1983 (Kiev, Soviet Union) FS Hwt
Bruce Baumgartner 1985 (Budapest, Hungary) FS Hwt
Bruce Baumgartner 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 286
Daniel Brand 1962 (Toledo, Ohio, USA) FS 213.5
Daniel Cormier 2007 (Baku, Azerbaijan) FS 211.5
Joe Corso 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 125.5
Tervel Dlagnev 2009 (Herning, Denmark) FS 264.5 lbs
Bobby Douglas 1970 (Edmonton, Canada) FS 149.5
Melvin Douglas 1994 (Istanbul, Turkey) FS 198
Melvin Douglas 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 198
James Ferguson 1962 (Toledo, Ohio, USA) FS 171.5
Greg Gibson 1982 (Edmonton, Canada) FS 220
Joe Gonzales 1982 (Edmonton, Canada) FS 114.5
Les Gutches 1999 (Ankara, Turkey) FS 187.25
James Haines 1978 (Mexico City, Mexico) FS 114.5
Russ Hellickson 1971 (Sofia, Bulgaria) FS 198
Sammie Henson 2006 (Guangzhou, China) FS 121
Zeke Jones 1995 (Atlanta, Ga., USA) FS 114.5
Leroy Kemp 1981 (Skoplje, Yugoslavia) FS 163
Cary Kolat 1998 (Tehran, Iran) FS 138.75
Larry Kristoff 1965 (Manchester, England) FS Hwt
Larry Kristoff 1967 (New Delhi, India) FS Hwt
Lincoln McIlravy 1998 (Tehran, Iran) FS 152
Andre Metzger 1979 (San Diego, Calif., USA) FS 136.5
Andre Metzger 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 149.5
Ben Peterson 1973 (Tehran, Iran) FS 198
John Peterson 1978 (Mexico City, Mexico) FS 180.5
Donny Pritzlaff 2006 (Guangzhou, China) FS 163
Jack Reinwand 1977 (Lausanne, Switzerland) FS 125.5
William Rosado 1981 (Skoplje, Yugoslavia) FS 105.5
Gregory Ruth 1963 (Sofia, Bulgaria) FS 154
Rick Sanders 1966 (Toledo, Ohio, USA) FS 114.5
Henk Schenk 1969 (Mar del Plata, Argentina) FS 198
Jim Scherr 1986 (Budapest, Hungary) FS 198
Bill Scherr 1987 (Clermont-Ferrand, France) FS 220
Dave Schultz 1982 (Edmonton, Canada) FS 180.5
Dave Schultz 1985 (Budapest, Hungary) FS 163
Dave Schultz 1986 (Budapest, Hungary) FS 163
Doug Schwab 2007 (Baku, Azerbaijan) FS 145.5
Tolly Thompson 2005 (Budapest, Hungary) FS 264.5
Kirk Trost 1990 (Tokyo, Japan) FS 220
Jake Varner 2011 (Istanbul, Turkey) FS 211.5 lbs
Joe Williams 2001 (Sofia, Bulgaria) FS 167.5
Joe Williams 2005 (Budapest, Hungary) FS 163
Michael Young 1970 (Edmonton, Canada) FS 136.5
James Burke 1962 (Toledo, Ohio, USA) GR 154
Dremiel Byers 2007 (Baku, Azerbaijan) GR 264.5
Lindsey Durlacher 2006 (Guangzhou, China) GR 121
Matt Ghaffari 1995 (Prague, Czech Republic) GR 286
Dennis Hall 1994 (Tampere, Finland) GR 125.5
David Hazewinkel 1969 (Mar del Plata, Argentina) GR 125.5
Justin Lester 2006 (Guangzhou, China) GR 145.5
Justin Lester 2007 (Baku, Azerbaijan) GR 145.5
Jim Martinez 1985 (Kobaltn, Norway) GR 149.5
James Raschke 1963 (Halsingborg, Sweden) GR Hwt
Brad Rheingans 1979 (San Diego, Calif., USA) GR 220
Justin Ruiz 2005 (Budapest, Hungary) GR 211.5
Bob Walker 1979 (San Diego, Calif., USA) GR Hwt
Sandra Bacher 1998 (Poznan, Poland) WF 149.75
Ali Bernard 2011 (Istanbul, Turkey) WF 158.5 lbs
Kristie Davis 2002 (Halkidam Greece) WF 147.5
Kristie Davis 2006 (Guangzhou, China) WF 158.75
Katie Downing 2005 (Budapest, Hungary) WF 147.5
Katie Downing 2007 (Baku, Azerbaijan) WF 147.5
Adeline Gray 2011 (Istanbul, Turkey) WF 147.5 lbs
Afsoon Johnston 1989 (Martigny, Switzerland) WF 103.5
Sara McMann 2005 (Budapest, Hungary) WF 138.75
Sara McMann 2007 (Baku, Azerbaijan) WF 138.75
Patricia Miranda 2006 (Guangzhou, China) WF 112.25
Sally Roberts 2003 (New York, NY, USA) WF 130
Sally Roberts 2005 (Budapest, Hungary) WF 130
Jenny Wong 2003 (New York, NY, USA) WF 112.25
Vickie Zummo 1995 (Moscow, Russia) WF 97
mouseover